Tv Shqip Tv Shqip Live , Drejtperdrejt Live Shiko Shqip Tv Rtk Rtv 21 Ktv Koha Vizion Arta Ktv Tv Era Tv Cegrani Zico Tv Klan Kosova Tv Dukagjini Rrokum Tv Alsat M Tv Mitrovica Top Chanel Top News Rtv Sharri Tv Teuta Tv Boin Klan Albania Albanian Screen Supersonic Stv Folk Sky Syri Vision Vizion Plus Abc News Fan Tv Tv Jug Club Tv Utw News Tvr Televizioni TVR, BlueSky Blue sky Channel one Chanel ABC news A1 Report Ntv news Multi Vision Focus TV Tv Tetova Portokalli Klan Kosova Firts Channel Super Sport Kosova SuperSport Albania Tv Shqip ne iPhone iPad Android Mobil telefon online internet Online , Livestream , Internet, Transmetim , Drejtperdrejt Live Kanale Shqip, Shqip tv, Televizioni Shqiptare Falas Telefon Mobil Tablet

               T v    D rejtpėrdrejt


N'qofte se ju Pelqen faqja Aulona.de Shperndaj faqen tone ne Facebook dhe tregoju shokeve apo te Afermive te Juaj per kete Faqe.


Jan shtuar disa kanale te cilat funksionojn vetem me VLC Player nese se posedoni klikoni linkun per te shkarkuar
Shkarko VLC Player
Pasi te shkarkoni VLC Player ju duhet qe ti lejoni Plug-in, kliko me posht dhe shiko se si lejohen nga Google Chrom

Kliko Ketu

Ne sjemi tė Vetmit, por jemi mė tė Mirėt.

Albanian tv livestream DISCLAIMER : None of the videos are hosted by this site. Streams hosted from sites like youtube,torrent,ustream, justin, limev are embedded here. This site is not responsible for the legality of the content. For legal issues, please contact appropriate media file owners/hosters